Reply on: S499.1023 #2219:
No vidis, ja zase nerozumiem ako niekto kto je danovy rezident v CR nemoze dostat statnu dotaciu k stavebnemu sporeniu, kupit si tu byt a podobne. Takze som jednoducho financovanie mojho cestovania presunul na stat. Ak ta to potesi, teraz som si kupil rocny kupon.
! Aj ja sa rád vraciam k tradíciám (L34, L36, L37), len jediné čo by mi chýbalo - tá pekná postuka (L34, L35, L36)
podlavican
Je choré chváliť človeka za ústretovosť, keď je to to de facto ten, ktorý je zodpovedný za to, čo sa stalo s linkou 34. Skôr by ma zaujímalo aké dôsledky pán "ústretový" vyvodí, aby sa podobné situácie neopakovali. Ja v prvom rade ďakujem všetkým Podlavičanom, ktorí sa o riešenie problému postarali.