Reply on: Papyr #2177:
zabudni prosim ta na citacku ciarovych kodov pri listkoch ktore maju platit viac ako 1 den. Ziadne ochranne prvky nic neriesia, pretoze ich pritomnost technicky nezistis a vodic na to nema cas, takze potrebujes revizorov; alebo mozes rovno zaviest nastup vsetkymi dvermi.BTW Pozeram sa na prazsky kmenovy kupon:) Myslim ze tie ochranne znaky su smiesne, o novych kuponoch nehovoriac.
Po povodniach som chodil nacierno az do Decembra. Vtedy zacal husty vyskyt revizorov, tak som si v krityckych pripadoch (metro rano) cvikal. Raz som revizorovi zamerne ukazal listok z predosleho dna, a nic si nevsimol. Z toho vyplyva, ze spolahliva kontrola sa da zabezpecit len technickymi prostriedkami, nie ludmi. Videl si niekedy revizora, ako vytahuje kupon a skuma ci je tam vodotlac alebo pravy hologram?
Petik
Stale nerozumiem cenam tych chipovych kartiet. Zakladna doska pocitaca stoji tak od 1500Kc a chipov je tam plna prdel...
Ked sa na to pozreme z ineho pohladu... predstavte si, ze si CK kupi 30,000 ludi za 160korun, to je 4.8m. Ved to je viac ak cena jedneho autobusu (B952) aj s DPH !!! Povedzme ze ta karta funguje 3 roky, to znamena ze obyvatelia BB kazde 3 roky vyhodia jeden novy autobus!