Este raz davam otazku do plena. Co je to za bordovofialova ci aka farba, co ju natieraju na steny interieru? Nic ine v dielni niet? Ci toto bolo najlacnejsie?
a) zľava
b) vonkajší dopyt, ev. č., nálepky
c) spredu
d) sprava
e) prístrojovka
f) sedadlo pre geriatriu + pohľad na fialovú stenu
g) interér
h) vnútorný dopyt
hh no bolo to dávno, ale tá trať už vtedy vzadu celkom hádzala ? .. Ešte si napríklad pamätam hadicu z hydrantu vysiacu dole z mosta VSS nad železnicou, na konci bolo "drievko" a na tejto atrakcii sa poniektorí hompáľali. Nešlo už ovšem iba rómske dietky....
eMareq
No, ale za 10 miliónov (niekedy boli aj 4), ktoré sa dali do električkovej dopravy nemôžeš chcieť mať interiér ako napr. v #530.