Nevie niekto, aké ev. č. majú zájazdové Isuzu a MAN Lion's Coach?
Donedávna som si myslel, že Isuzu má 6501 a MAN 6601, ale teraz som už zneistený... ?
Donedávna som si myslel, že Isuzu má 6501 a MAN 6601, ale teraz som už zneistený... ?
?
Josip3211
Re #2220 Luky: No vidíš to? Si sa mohol ozvať, by si bol ušetril a bolo by aj na pivo, síce nemáš 18 tak ale na ®Kofolu by bolo ? vieš, že ja Kofotiny nepijem ? ? .
Re #2223 Milan: Tak za 300€ viem kde a asi aj tam pôjdem a "A" nechcem ? ?