Reply on: Dispecer #4503:
Prevádzka by aj tak skončila v ten deň, vďaka výkoľaju skončila už dopoludnia.
Hovorim ako cestujuci co tam je cca raz tyzdenne, ale okrem elektriciek tu siet skoro vobec nepozna, takze autobusove/trolejbusove zastavky musi vzdy hladat "nanovo"
TeBeCe
http://www.ceskatelevize.cz/porady/11000086089-londynske-metro/dily/