Reply on: Sarko #38:
Pre mňa osobne bolo lahôdkou, keď som si obstaral atlas mesta Prahy z roku 1948. To bola teda inakšia Praha ako dnes

dokonca pred kazdym hlasenim "Nasledujuca zastavka..." je aj trojjazycny oznam o tom, ze si treba listky oznacit (ale hlasila to len jedna z dvoch elektriciek, ktorymi som isiel)...oznacovace su aj v zubacke, ale nie su este funkcne...
je tu nadherne
akurat mi tu chybaju stare EMU 89.0, teraz jazdia len nove vozy (a len solo)...a nechodi ani lanovka na hrebienok teraz
V BA fore by sa mali riesit problemy Bratislavy a nie chvastat sa s vymozenostami v inych mestach

Sarko
Schému metra so stručnou charakteristikou jednotlivých liniek, história, projekty, informácie, foto a ďalšie zaujímavé odkazy nájdete tu:
-> http://www.metropla.net/eu/pet/petersbg.htm
Dokument "Projects for the Future" pretrohradského metra nájdete na tomto linku:
-> http://www.metropla.net/eu/pet/spb-projects.htm
Schému najväčšej električkovej siete na svete (obrázok vo formáte .gif) nájde na adrese:
-> http://home.uchicago.edu/~yopopov/rrt/maps/sc_st_petersburg.gif
Schému metra a súčasne regionálnych železničných liniek sa nachádzajú tu:
-> http://home.uchicago.edu/~yopopov/rrt/maps/rt_st_petersburg.html