Reply on: fobust #22:
Ta fotka je presne na tychto linkoch:
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=32253021302c2c2137ef3932253021302c2c2137ea&styl=3&no=1&res=0800
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=32253021302c2c2137ef3932253021302c2c2137ea&styl=3&no=1&res=1024
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=32253021302c2c2137ef3932253021302c2c2137ea&styl=3&no=1&res=1152
:)) :)))
:(( :((( :| :I
;-)) ;-)))
;-(( ;-(((
:-> :-<
tr3mp
Takze ked uz je tu aj forum mal by som sa dokopat a konecne spracovat aj fotky z Rumunska, to tu este chyba. BTW, tento vikend sa chystam do Katowic, takze budu nejake zaujimave fotky ...