Môj návrh zastávok na znamenie:
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
MicKys
Navrhol som aj nový spoj 8.15 z Výstrkova na Nám.Matice Slovenskej a späť o 8.57, ktorý by jazdil v c.
A až teraz som si uvedomil že nemám žiadny spoj na slobodárne o 8 a ani prípoj na študentský vlak 7.10.
Na toto by mi bodol tretí kurz.
A kde je zastávka Palárikova?
Mmch. Návrhy nástupu:
1. Nástup prednými, výstup zadnými.
2. Nástup prednými pre lístky kupujúcich, zadnými pre držiteľov predplatnej karty a výstup zadnými.
3. Nástup a výstup všetkými, nákup lístka v automate , prípadne u vodiča.