Môj návrh zastávok na znamenie:
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
MA MHD
- ako a do akého roku jazdili autobusy okolo gymnázia v Dubnici, prípadne ako sa volala zastávka, z ktorej zostal už len zabudnutý označník (avšak už nový - takže zastávka ešte v roku 2009 - či kedy sa menili - musela existovať) pri gymnáziu (križovatka A. Kmeťa x Bratislavská)?
- ako a do akého roku jazdili autobusy cez Partizánsku (k bývalej ZŠ) v Dubnici, prípadne ako sa volala zastávka, na ktorej bol ešte pred pár rokmi zachovaný nepotrebný starý žltý označník a taktiež zachované zvyšky vodorovného značenia?
Vopred ďakujem ?