Môj návrh zastávok na znamenie:
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
Lesnícky závod, Prejta Zdroj, Dukelská štvrť, Ľudovíta Štúra,ZŠ, OD Máj, Cintorín, Štadión, Kpt, Nálepku, Sládkovičova, Lieskovská, Háje,rázc., Tesco rázc. a Stavoindustrial.
Zastávky pri školách by som premenoval na Kollárova,ZŠ, Ľ.Štúra,ZŠ, Pod hájom,ZŠ
A nakoniec by som rád podotkol, že plánujem posilovací návrh s linkou 3.
Ozaj, a teda aké by si navrhol nové zastávky a nové spoje a aké zastávky a spoje by si zrušil?
Mimochodom vypočítal som že prevádzka MHD by mesto stála ročne min. 50 tisíc eur.
MicKys
A napadlo ma ešte ako jazdiť na vianoce:
24.12 ako v 6, nejde večerný pár spojov linky 4
25.12 nejazdí
26.12 ako v + (bez spoja 16.45, náhradou 17.15)
27-30.12 ako v X prázdniny
31.12 ako v 6, večer podľa osobitného CP ( až do 22)
1.1. Ako v + (bez spoja 16.45, náhradou 17.15)
A ešte ďalšie otázky: Aké spoje ( navyše ) by si navrhoval a aké naopak rád zrušil?
A aké zastávky by si navrhoval?
Tých otázok je milión.