Reply on: draxter #6370:
co sa tyka tych liniek 17 a 22 pozeram do CP z r.92 a tam ma L17 pocas vikendov dokonca viac spojov(16) ako v "x"(15). Ale L22 uz ma taktiez vikendove spoje, okrem toho po 7 hodine vsetky, ktore mala aj neskor. Pri tej je celkom zaujimave ze rano a doobedu maju v tom case jej spoje vsetky znamienka "D". V r.1994 po velkych obmedzeniach uz L17 v "a" nejazdi. Pocas "x" ma 8 parov spojov
draxter
Rovnako je to zaujímvaé ako fakt, že z Martina k nám prišli 3 Ikarusy po tom, ako tamojšia MHD ukončila premávku týchto kĺbových vozidiel. Tieto však slúžili výlučne na náhradné diely.
V každom prípade opätovne vyhlasujem anketu: čo je toto za vozidlo? http://www.imhd.sk/tn/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=62439&idg=965&gi=60&gn=20&gs=e&gsd=
Ak niekto vie prečítať špz, sem s ňou. ☺