Reply on: draxter #6370:
co sa tyka tych liniek 17 a 22 pozeram do CP z r.92 a tam ma L17 pocas vikendov dokonca viac spojov(16) ako v "x"(15). Ale L22 uz ma taktiez vikendove spoje, okrem toho po 7 hodine vsetky, ktore mala aj neskor. Pri tej je celkom zaujimave ze rano a doobedu maju v tom case jej spoje vsetky znamienka "D". V r.1994 po velkych obmedzeniach uz L17 v "a" nejazdi. Pocas "x" ma 8 parov spojov
Marek6283
Chcelo by to nasledovnu samolepku do autobusu: ? Vazena cestujuca verejnost,ked je vam zle,ste po opici a budete zvracat,alebo ste dehydrovany,mate problemy s tlakom a stracate vedomie-vystupte vcas ? -a odpadnut mozete vonku... ? (lebo potom nas musia kriesit dvoch )Nie,vazne-!!!-povedzte to vcas -pokial mozno na zastavke aby sme mohli zariadit potrebne a neblokovali premavku ako ja nedavno... ? DOHODNUTE! ?? (rada dochodcom,robte si nakupy rano,kym v autobuse nie je tazky vzduch) ?