Reply on: milan005 #5514:
kedysi som mal aj ja vseliake navrhy,casom som vsak pochopil ze upravit sa to sice da,no MHD je specificka co sa casov jazdnej doby tyka hlavne v takom nevyspytatelnom meste ako je nase koli tomu nestastne uzkemu centru-Hasicka.....Jedine comu sa da predyst je to ze my nebudeme chodit popredu,no dodrzat c.p.na minutu........asi tak cez vikendy a keby sa nastupovalo vsetkymi dvermy...Ale tesi ma ze si to vsimate a chcete aby sa to vymakalo ?


draxter
Re #5496 milan005: pravda je taká, že to je ozaj malý čas na prejazd, ja totiž v prvom rade považujem jazdný čas L24 a 25 za podhodnotený.