Reply on: irizar #4379:
ešte sa mi nestalo, žeby mi vodič z 5€ nechcel vydať, alebo mal "blbé reči". Hoci viem o jednom, kde by som pochodil asi až inou argumentáciou, problém s tým nie je. Je to však mätúce.Inak vzhľadom na príchod investora AU Optronics do priemyselného parku v Zámostí by mala byť v blízkej dobe aktuálna aj situácia ohľadne MHD. Veď to spojenie, ktoré Zlatovská ulica má, nie je vždy dobré, ale chcelo by to vybudovať novú konečnú zastávku o niekoľko stovák metrov ďalej na Zlatovskej ulici. Pritom linka 3 tadiaľ aj premáva, ale nikde tam už nestojí, hoci je tam sídlo viacerých firiem. Autobusy MHD sa musia otáčať v križovatke (čo asi nie je kóšer), takto by sa zabili dve muchy jednou ranou...
milan005