Reply on: Patron658 #4051:
asi máš niečo takéto: http://www.imhd.sk/tn/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=34372&idg=966&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=Do tejto sekcie (Karosa B732) bude aj zaradený. Fotku pošli na tn@imhd.sk. Vďaka. ?
mimochodom to co poznas asi len z prehliadky po bratislavskej nie je zlatovce, ale casti zamostie, nove zlatovce, zlatovce a zablatie (+orechove)
S499.1023
A pri takom cestovaní s prestupom utratíš aj pri používaní ČK vyše 1,20 € denne, takže už šestnásty pracovný deň cestuješ "zadarmo", o víkendoch ani nehovoriac.
U študenta to vychádza horšie, utratí denne 0,85 €. takže by cestoval zadarmo až na konci osemnásteho dňa. Cena PCL je zle nastavená, keď zľava pre študenta je pri JCL 35% ale pri PCL len 25%, hoci by ten pomer mal byť opačný. Ale to by mal niekto z Trenčanov tlačiť na magorstráte.