Reply on: kutil #3799:
s Zeleznicnou spolocnostou je to dost komicke, rychliky a IC hlasia live, t.j. nemaju ziaden automat a casto su to zazitky. Okrem toho, ze sa tam da krasne vycitat nalada sprievodcu, tak sa sem-tam pozabudne ohlasit stanica, sem-tam ohlasi zle, sem-tam to tak huci, ze aj tak nie je nic rozumiet no a naopak je to niekedy moc potichu. V tych extremnych pripadoch zazvoni len gong a ziaden hlas
kutil
Ak si myslis ze to je nevyhovujuce, chod napr. do Prahy alebo do Viedne ci Londyna, ako sa hlasi. Potom mozes povedat, ze su vsetci na hlavu a jedine ty mas na vsetko patent ? .
Mimochodom zeleznica hlasi rovnako, naviac este aj v inych jazykoch, vid. tatranska zeleznica.
Co by si mal byt stastny ako napreduje doprava v TN, tak len kritizujes....