Reply on: ed #3806:
Hlasenia sa hodia VSADE bez ohladu na podiel turistov. Zmysel by mali aj v Skalici.
Pouzivane v TEZke a vybranych RegioSukoch s infosystemom (napr. Brezno-P.Polhora). To je spravene perfektne.
A to nehovorim ze to stihol povedat za 5 sekund, znelo to ako sirena..
kvorka
Re #3793 Juraj: niečo som už posielal, a písal niekoľkokrát. Ale najlepšie zhrnutie teraz pripravuje draxter pokiaľ viem, tak dúfam, že ťa nevynechá pri posúdení navrhovaných vecí z pohľadu SAD.