Reply on: kutil #3799:
s Zeleznicnou spolocnostou je to dost komicke, rychliky a IC hlasia live, t.j. nemaju ziaden automat a casto su to zazitky. Okrem toho, ze sa tam da krasne vycitat nalada sprievodcu, tak sa sem-tam pozabudne ohlasit stanica, sem-tam ohlasi zle, sem-tam to tak huci, ze aj tak nie je nic rozumiet no a naopak je to niekedy moc potichu. V tych extremnych pripadoch zazvoni len gong a ziaden hlas
draxter