Reply on: milan005 #3792:
1/ Definitivna verzia hlasenia sa finalizuje.
2/ Niekolkokrat som prosil, aby prispievatelia skusili okrem pisania do tohoto (a vlastne akehokolvek) fora ho niekedy aj citat. Nemuselo by sa tu dookola pisat kopa veci, ako napriklad tato: Nie sme tu na vyplnanie dier. Sme tu na to, aby sme co najdoslednejsie a z pohladu cestujucich co najbezpecnejsie vykonavali taku dopravu a podla takeho cestovneho poriadku, aky si u nas objednavatel objedna. Co z toho vyplyva? Ze sa netreba obracat s vyplnanim dier na nas, ale na objednavatela.
ed
V principe, ak chce niekto cestovat nacierno, moze nastupit aj strednymi a listok odignoruje. V tom pripade mohol kludne nastupit aj zadnymi - JE TO JEDNO. Co by s tym vodic spravil, ma si vsimat naozaj uplne vsetkeho? Da sa to vobec? Neda. Ak si to vsimne ma strajkovat a nepohnut sa pokial cierny pasazier nevystupi? Asi nie...
Ak chcete listok, nema zmysel moc nastupovat zadnymi dverami, pretoze by to snad bolo len za cielom predbehnut sa, prip. uchmatnut si nejake to solidne miesto a az nasledne si "zaobstarat" listok. V tomto pripade by ste ukazali svojmu okoliu co ste zac.
Nalepit nalepky na dvere, NASTUP/VYSTUP je ok, ale rozoberat niekolko dni, ako sa nesmie nastupovat zadnymi dverami ma aky zmysel? Je to o tom ako sa ludia naucia a ich zmyslaniu.
Co sa vsak mne osobne nepaci su nalepky typu "VYSTUPUJTE ZADNYMI DVERAMI", ktore su novo-nalepene na vnutornej strane strednych dveri (nie su to tie povodne, ktore branili vystupovaniu prednymi!). Da sa to chapat aj tak, ze sa cely autobus presunie ako potrava v traviacom trakte k zadnym dveram a poslusne vystupi. Toto organizovanie sa mi zda uz dost usmevne a nelogicke.