Reply on: neve22 #1892:
no nakoniec ma zobral ale mal reci jak koza bobkov:D a ja tiez. no ale ked chodi ten mlady tak ten chodi nacas. no mozno to je nejaky vodic "expert" co zamerne hlada jamy aby rychlejsie rozbil staru karosku a dali mu novy bus:D inac ten dopravca ma dobre busy, aj tie zalozne, minule chodila C734 a myslim ze v porovnani so zaloznymi busmi na MHD #77) bola vo vybornom stave
?
?
kvorka
1 - #21 a #51 na celodenných poradiach, prednostne do Kubry a Trens
8 - #52 na celodennom poradí
15 - #53 v špičke, v sedle na L1
Vozidlo #54 by som dal na L11, áno kvôli zvýšeniu kapacity a predídeniu ešte väčším meškaniam.
Je hlúposť, aby kĺby v sedle stáli, keď najmä v poobedňajších hodinách je ich nasadenie na linkách minimálne do 19:30 určite potrebné. Ak by bol dostatok kĺbov, L1 a L8 by mali byť úplne kĺbové, alebo minimálne polovica spojov.