Reply on: capaCity #16729:
Jasné, lebo keby náhodou nevieš, automatov po meste je plná riť - na parkovanie. A prečo by nemohli predávať aj lístky? Nuž toto je to, na čo žiaľ vedenie nemyslí! Takže vôbec nesúhlasím, ešte by ich využitie stúplo. Je to o tom - hľadám, lebo chcem hladať, alebo nechcem. Žiaľ ak nechcem, tak mám dať podklady na výpočet. Nie sú. A teda ak je rozdiel medzi platbou BČK a PK odôvodnený vôbec nejakým číslom, potom ako to, že dnes najlacnejší spôsob - platba v hotovosti, je utláčaný. Žeby biznis operátora, banky? Už nie je rok 1998, a predajných miest tu je habadej, len sa nerozmýšľa a nechce sa.
milan007
A zlobu tu robí niekto iný, popozerať sa, koľkokrát pochybili mesto, dopravca, či vodič. Akú zlobu? Že sa diskutuje o veľmi citlivej téme, ktorá zatiaľ asi prebieha len na tomto fóre? Za mňa správna vec, veľa sa dozvieme. Ako to bolo, ako to malo byť a čo sa s tým dá robiť. V porovnaní s BA, PO či KE čistá zlodejina takéto cestovné.