Reply on: tomas153cv #15735:
Rieši sa to, prerábal sa kvôli tomu export z používaného SW. Nie je to záležitosť na lusknutie prstom. Keď to bude hotové, mal by to vedieť zobraziť Inprop (cp.sk). Ostatní asi nie...
tuším ešte ten, čo jazdil na 1 a 17, či?
milan005
Možno aj to je dôvod, čo tu chlapi nižšie napísali pri spoji odchádzajúcom zo stanice 14:25 že vodič 25 sekúnd po odchode neodblokoval už dvere preto, že ľudia by mu začali po jednom dobiehať od vlaku a už by tie dvere potom tak skoro nezatvoril