Reply on: TomoSK #15058:
ja sa tiez nikoho nechcem dotknut, a teda neviem kde robim chybu ale mne to zo zastavky ku schodisku k nastupistu 300m nevychadza vid mapa, a to nehovorim ze do budovy je to cez 500m, predsa len si treba kupit listok, a nie kazdy to vie, chce, resp ma moznost kupit online.
, sú tu starší občania, menej mobilní, často sa cestuje s kufrom, dvomi, nedajboze nasneží a to už sme na 10+ minutach.
TomoSK
Takisto je asi vhodné povedať, že peší presun od obchodky na stanicu je ešte o štvrtinu kratší, ako samotné nástupište na stanici. To má 420 metrov. V Kubrici sme pomaly za sociálnych netvorov, ktorí posielajú starých ľudí na bezbariérovú plošinu v podchode, no nikto si neuvedomuje, že ak má niekto miestenku vo vozni číslo 9 alebo 10 smerom na Bratislavu, tak obdobný presun vykonáva aj na samotnom nástupišti stanice.
"namiesto toho, aby sa to poriadne zapracovalo"... ak by sa zapracovávalo úplne všetko podľa požiadaviek občanov, máme tu k dnešnému dňu asi 50 liniek s tromi odchodmi za deň.