Reply on: Jacob #12763:
Ako u debilov, cena nikde, aspoň vidíme ten amaterizmus organizátora. Asi nečíta imhd...

Je to však základná informácia, bez ktorej bude chaoz pri nástupe a platbe. Divím sa organizátorovi.
.
draxter