Reply on: Jacob #11881:
Ale voľakedy nebolo. Môj dedko jazdil na SADke do nejakého roku cca 2005 a spomínam si, že on svoj bus, ktorý mal s kolegom pridelený, konkrétne TN-666AM na ktorom jazdili linku 6 parkoval na Soblahovskej ulici pod svojím panelákom a jeho kolega na novinách, podľa toho kto mal ako službu. A bolo to tak do času, pokiaľ tam robil. Potom sa asi samozrejme pomery zmenili, ale bežne sa parkovalo aj na konečných na Juhu, v Kubrici( tam pravidelne stávala karosa z linky 7) a podobne, podľa toho kto kde býval. V súčastnosti to funguje len na PAL čo samozrejme dáva zmysel.
V Trencine sa vsetky vozidla MHD ostavuju centralne v nejakej vozovni (ak ano, ide o areal SAD v Zlatovciach), alebo sa aspon pre cast vozidiel pouziva SADisticka metoda odstavovania tam kde vodic byva?
810zssk
Po pravde, teraz neviem najst kde som to videl. Okrajovou castou som mohol mysliet aj nejake sidlisko, skor to malo vyznam "von z centra" (mozno ten voz este prejazduje niekde inde, alebo to bolo nieco na sidlisko Juh a potom ide voz do tebou spminaneho arealu MHT, to by davalo zmysel). Ak to este najdem, tak napisem.