Dnes po 11:15 odstavený Citelis na bývalej zastávke L21.
Inak oficiálnym dôvodom absencie displeja v interiéri sú rozvody/káblový zväzok, ktorý by bolo potrebné vymeniť (ak bude požidavka od mesta). Cena výmeny zatiaľ nie je známa. Výmena by znamenala odstavenie vozidla na niekoľko dní. Každopádne skúsim zistiť viac aj ohľadom ceny a predpokladanej doby výmeny. Možno sa mýlim, ale začínam mať pocit, že je aj v záujme SADky, aby jazdil.
Dnes ráno šiel Citelis 12 #04 bez funkčného predného displeja. Za oknom bola len tabuľka s číslom 22.
Inak oficiálnym dôvodom absencie displeja v interiéri sú rozvody/káblový zväzok, ktorý by bolo potrebné vymeniť (ak bude požidavka od mesta). Cena výmeny zatiaľ nie je známa. Výmena by znamenala odstavenie vozidla na niekoľko dní. Každopádne skúsim zistiť viac aj ohľadom ceny a predpokladanej doby výmeny. Možno sa mýlim, ale začínam mať pocit, že je aj v záujme SADky, aby jazdil.
Dnes ráno šiel Citelis 12 #04 bez funkčného predného displeja. Za oknom bola len tabuľka s číslom 22.
Jojo-DA
Jacob funguje v Citelise ale len v #01? lebo minulý týždeň robil 1 deň zálohu a všimol som si že na počudovanie išla tabuľa.
A to nie je všetko! Neraz som videl že v predu autobusu svietila 11 na boku 5 a vzadu 28 a potom človek môže rozmýšľať že čo je to vôbec za linku.