Reply on: Peter K #9761:
Oros nie je až taký debil,ako vyzerá.Snaží sa asi niečo vytĺcť.Akási dohoda nakoniec príde.Veď Šariš je stracena dzedzina bez MHD!
. Nam sa stalo to iste v Keznamrku, ked sme sa pytali na cestu na amfiteater a pani nam povedala:" Chodte najprv po tejto ulici, potom zabocte doprava a na dalsej krizovatke chodte na sever :D:D:D. A uz sme boli v....
Peter K
Obyvatelia vyuzivajuci MHD na cestovanie do/z V.Sarisa budu VELMI NESPOKOJNI , aj keby tam SAD-ka jazdila 3-clankovym vozidlom v intervale 20 minut. (Nastup prednymi dverami, len "jednorazove" listky, neobsluhovanie centra Presova, pre znacnu cast cestujucich nutnost kupit dalsi listok pre MHD, ...) Dufajme, ze je to len uz tradicne bu-bu-bu.
Uz by bolo ziaduce mat integrovany dopravny system v okoli Presova.
V pripade zrusenia MHD mi zeleznica neponuka spoje vo vyhovujucej casovej polohe ( prichod do PO 5:51 a 7:25) a tak budem nuteny kupit si ojazdeny IGK a v rannej spicke sa aktivne podielat na vytvarani kolony aut na Sabinovskej ulici. Tymto viac utrpi Presov.
Re 9742 Tomas :
Zastavkovy pristresok na zast. Stojnicka smer Lubochnianska nie je asi z pohladu reklamnej agentury na tak atraktivnom mieste, ze by donho nieco investovala.