Reply on: Papyr #4185:
mam na teba jedno tajmostvo ale nemienim ho povedat ? A ked sa uz bavime, tak si pre mna za mna skac kde chces. My nepotrebujeme vediet, ze pojdes na pediatiu, nikomu to k zivotu nechyba, ani mne, ani ma nezaujima, ako vysledok dosiahnes svojou navstevou, ani co my povies od nejakych "pediatrov"... hej? to aby sme sa rozumeli.
Re Polio (pr. #4184): no fanatik mozes byt, ale, co tak donies nejaky dokaz, ze je 106-ka bez reklamy?
Pitto
Papyr, ty ma asi nechapes. Asi si zaostaly, lebo hovorim to, co naozaj existuje a ako to bezi v Kosiciach. A s tou linkou 37 som to nepochopil. Napisal som, ze by tam mohol jazdit nizkopodlaznak a ty si napisal nezmysel (ty nie si v Kosiciach a linka 37 tiez nie) ???
Polio, 78-ka je zaloha, takze preto ju nevidat.