Reply on: Ondrej38 #2993:
Pretože na to treba prekopať služobné cestovné poriadky, poupravovať hodinové výkony jednotlivých služieb atď., atď.... To nie je len tak, zo dňa na deň prinútiť vodiča jazdiť len na časti liniek z jeho pôvodného rozvrhu.Škoda, že prišli nové vozy práve teraz. Z dopravno-organizačného hľadiska by bolo oveľa šťastnejšie zaradenie takýchto vozov k 1.9.
Re #3004 Gabo: Podľa mojich informácií sú Fintice jednou z tých mála obcí, ktoré o zmene neuvažujú.
)
Gabo
ad.Fintice.Práve Fintice sú ideálným adeptom na zrušenie obsluhy busmi DPMP,lebo cez ne prechádzajú spoje SAD,ale to isté platí aj o Haniske atď.Pokiaľ ide o V.Šariš,tak ja by som spoje SAD rozhodne od smeru Sabinov resp.sever,navpustil ani na Vajanského či Táborisko,ale nech si pekne jazdia cez s.Sekčov.Prečo maju zahusťovať dopravu s širšom centre mesta ?