Reply on: vasi #2847:
Suhlasim, dopravny podnik zaviedol meranie spotreby a NIKOMU z vodicov nepovedal, AKYM STYLOM sa ma jazdit, aby bola spotreba co najnizsia. Asi dufaju, ze sa to vodici naucia metodou pokusu a omylu. Namiesto toho sa nam akurat rozmnozili ludia, co s trolejbusom plazia. Ale povedzme si rovno - kto z kompetentnych zamestnancov DPMP ovlada fyziku?
Pitto
http://fotkymhd.webz.cz/CityBu002.jpg
http://fotkymhd.webz.cz/spzcitybus.jpg
http://fotkymhd.webz.cz/CityBus001.jpg
http://fotkymhd.webz.cz/CityBus003.jpg
http://fotkymhd.webz.cz/citybus004.jpg
stretko bude...