A ešte #2286 Gabo:
5. Lebo prevádzkové náklady na kĺbový autobus voči sólo autobusu sú nepomerne vyššie ako náklady na kĺbový trolejbus voči sólo trolejbusu (to na vysvetlenie postojov SAD NR vs. DPMP).
5. Lebo prevádzkové náklady na kĺbový autobus voči sólo autobusu sú nepomerne vyššie ako náklady na kĺbový trolejbus voči sólo trolejbusu (to na vysvetlenie postojov SAD NR vs. DPMP).


Peter K
Situaciu uz vykreslil Papyr.
Podla mojho nazoru v case sedla a cez vikend by mali mat moznost vsetci cestujuci sediet. Statie uznavam len v case spiciek, pripadne pri nejakom hromadnom nepravidelnom prileve cestujucich.
Co sa tyka setrenia klbovych autobusov, tak to sa deje pravidelne kazdy den. Po 21.00 je v premavke uz len jeden klbovy autobus. Niektore linky uz nepremavaju, alebo vykonavaju spoje kratke autobusy z inych liniek.
Cez vikend na L29 a L39 obiehaju 2 vozidla s periodou 120 min.