Nepamätáte si prosím niekto, akú ŠPZ mala Karosa vo vlastníctve mesta Veľký Šariš? Mala by mať r.v. 1987, v roku 2012 ju v miestnej tlači inzerovali za 1500,- s fotkou 731/2. Nemôže ísť o niečo ex DPMP?
Vopred vďaka!
P. S. Ak by niekto čírou náhodou vedel, aké dve 734 patrili Giraltovciam, takisto sa neváhajte podeliť.
Ostanú hlavne kvôli rezerve, keďže dnes je menej premávkyschopných trolejbusov, než je reálna denná výprava. Ak by boli 25 Tr spoľahlivé, tak by to nebolo také kritické. Opcia nových trolejbusov akurát vykryje rozšírenie pre Rusínsku a Šváby, ak by prišlo k navýšeniu výkonov aj na L4/8, tak by to opäť nemalo čo jazdiť.
Však 78 je rozmrazovacie vozidlo, ktore tu ostane. Ake iné by si chcel?
A s tou Landskronou ti poradím, stačí otvoriť stránku ako napr. transphoto.ru tam to je aj odfotene.
L16 jazdila na Budovateľskú "odjakživa", postupne však počet spojov v celej trase klesal. Posledný spoj na trase Veľký Šariš - Budovateľská s odchodom o 6:30 z Veľkého Šariša dojazdil 30.6.2008.
kuboPO: Na 707 a 709 nedajú nikoho, kým ich neopravia, na 704, 708 a 710 asi budú vodiči zo 115, 116 a 118. Najskôr musia prísť dielňáci opraviť tie izolačné stavy na SORkách, lebo majú dovolenky. Potom keď budú tie SORky vonku tak uvidíme, ako to urobia.
Erik709