A este jedna vec. Spickove autobusove turnusy su pocas sedla odstavovane vo vozovni. Ale dnes autobus zaskakujuci spickovy trolejbusovy turnus je odstaveny pred zastavkou Sidlisko 3, teda ako je bezne u trolikov.
Normalne to robi radost aj mne
Veľmi rád čítam, že sa máš dobre.
Ešte nemáš zahltenú pamäť novými informáciami?
S internetom je to zatiaľ trochu horšie, ten doma ešte zavedený nemám, preto aj tieto reakcie len stručne z domáceho PC od kol. V.P.:

Papyr