Gabo: cena je vzdy len orientacna. Daj si to vyhladat na nete alebo vo vestniku VO. Cca 6, resp. 9 mil. Sk s DPH.

Ja sledujem EC okresov po celom Slovensku takze to mam presne zmapovane.. len tak pre zaujimavost: okres PO je v EC na 7. mieste po BA,KE,NR,ZA,TT a BB a mozno coskoro predstihneme aj Bystricu (ktora ma tiez seriu BT) lebo teraz tie EC u nas idu raketovym tempom ludia ich beru ako divi ? ved ked musis tak musis.. Ale ani Kosice sa v tomto nemaju cim xvalit v porovnani s Nitrou su na tom tiez biedne.. teraz tam zacala velmi pekny seria DP ? ktoru sme xceli mat v Presove na busox MHD, tak si ju mozme pozriet aspon v Kosiciax ked sa nahodou dostane na nejaky bus
Tie okresy co si spominal ze nas predbehuju su bud na tom rovnako ako napr. NZ,DS,PD alebo su o cosi za nami- TN,KN a LV ale aj tak to je na zamyslenie ze okres Trencin s 112 000 ludmi je na tom podobne ako PO, ked PO zacal nove europske EC seriou BN mal Trencin seriu BM!!

)
pete.
btw, okres NZ zacal s euroznackami sice rovnako ako my, seriou BN, no stare znacky tam skoncili niekde v druhej polovici BL (700?), zatial co u nas je starych BL asi tak 70...
Takze si dovolim tvrdit, ze aj teraz je pred nami, hoci ktovie ci ta terajsia nasa rychlost ich uz nepredbehla... ?
Re #2199 Richard: Hej veru, volakedy 3 mesiace a teraz 3 tyzdne...