Reply on: stano22 #20851:
Tak bohužiaľ, dnes to už tak nie je. Akákoľvek ISIC karta s čipom na dopravu (tiež neviem o ISIC-u bez čipu) má platnosť čipu t.j. zľavy do 30.6. daného roka. Po tomto termíne stráca žiak/študent zľavu na dopravu, pretože sa už skončil normálny školský rok, a teda sa aj predpokladá, že nebude využívaná/nebude žiakom školy. Je jedno, že vôbec má tú kartu u seba, že aj cez prázdniny je žiakom školy, bez priloženia k stredoškolskému terminálu JE NEPLATNÁ!!! Nájdeš to kdekoľvek v "manuáloch" k ISIC karte.?
Davidoshmhd
Tak či tak, odporúčam sa ozvať na dpmp@dpmp.sk (sekretariát), tel. 051/747 02 07 alebo napíš mail na ppk@dpmp.sk (oddelenie prepravnej kontroly). ?