Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Vladimír #19150:
Ak by prišli aspoň dva kĺbaky, to by sa už čisto teoreticky dali tri štvrtiny výpravy kĺbových celodeniek robiť s nízkopodlažnými vozmi. Aspoň kedysi bolo 17 celodeniek, dnes už ich je zrejme menej. Na tie intervaly sa už dnes naozaj nedá pozerať, je to smutné – trolejbusy preplnené, interval na linke č. 8 o 16-tej poobede krásnych 20 minút...
Vlado, cize L38 bude pocas reko Gen. Svobodu jazdit len S3 - Stanica - otocka pri Tescu a spat? Ziadna nahrada, zo Sekcova na 17. novembra teda len L4 ci L8 na stanicu a tam prestup?
To aby sme pripravili nejaky fotoreport ked bude ta vyluka. ? zaroven tie bystricke B961 uz hadam pustia do prevadzky ved kazde vozidlo sa zide, aj ked som ocakaval ze trolejbusy nebudu vobec jazdit.

maros8888: Azda si snad nemyslis ze tie vozy budu jazdit vecne. Ak mas rad tak exponaty, ver tomu ze v muzeu tie vozidla najdes aj po rokoch. ?
Reply on: maroš 8888 #19160:
A preco ty nepouzivas namiesto PCcka alebo smartfonu Didaktik Gama? Vsak by ti pri dobrej udrzbe tiez este posluzil a nekazil sa vobec...
Reply on: Emhadeckar #19165:
Vtedy bola síce iná doba, ale aj tak:
http://www.youtube.com/watch?v=ox9OYOk3Yrk
Reply on: maroš 8888 #19160:
Maroš, sorry, ale napr. nie každému slúžia napr. nohy a preto radšej ocení hociktorý nízkopodlažný trolejbus alebo autobus. Toto už chápu i v Ukrajine... ?

Jedným zo znakov kvalitnej MHD je totiž aj nízkopodlažnosť vozidiel - uľahčujú nástup dôchodcom, mamičkám s kočíkom, či ťažko zdravotne postihnutým. Túto požiadavku žiaľ nespĺňa ani Karosa B 732 ani Škoda 15 Tr... ?

Určite sú za poruchovosťou nových vozidiel len ich konštrukcia? Ja si dovolím trošku pochybovať, lebo nemám pocit, že by dielne DPMP boli vybavené na všetky možné opravy... ?
takze od jula pojde na sibirsku viac busov v so and ne ako v pr. dnoch
Reply on: maroš 8888 #19163:
Trochu suhlasim ze tie nove ci taka ci onaka znacka tak su dost kazlive,aj ked netvrdim ze na vypravu maju svoje miesto. ? Silne pochybujem ze by boli napr.14Tr alebo 731 take poruchove ked mali tolko rokov ako take Citelisi.
Veľmi zaujímavo vyriešená výluka..
Dobre ťažko stebou, nepochopil si čo myslim dobru noc
Reply on: maroš 8888 #19160:
Chlapče, ty si dobre mimo realitu. Prepáč, ale musel som...
Reply on: mbc3245 #19159:
Netuším. Cez leto nijako a možno sa niečo málo usporí na školský rok. Obmedzenie L38 nie je prioritne o kilometroch, je to o disponibilných vozoch. V hre bol dokonca variant, že aj na L4 a 8 budú jazdiť troleje zo Sídliska III po stanicu a ďalej na Sekčov sa bude na stanici presadať. Buďme radi, že sa našli busy aspoň na L4 a 8.
len za to že su stare keby ich poriadne opravovali tak by mohli byť z nami aj dlhšie lenže načo: všetko stare vyradiť všetko zošrotovať a všetko nove a čo ti sa chceš voziť v tych novych vadnich vozidlach ktore sa ustavične kazia niekedi aj dvakrat za den možno raz za cely svoj život som vydel pokazenu karosu v lete je v novych neskutočne horuco proste ich nenavidim,vystriedali najlepšie stare vozidla ake boli tosa vobec neda porovnať napriklad s karosou abo trolejbusy 14a15tr lenže nove budu stare už o niekoľko rokov a už nebudu pojazdne a stare maju približne 20 rokov a stale idu a su dobre len za to že karosa huči a čo to vadi čo mate s toho či huči či nie preboha šak uvidite ked sa začnu kaziť šak to nevidrži ani tretino stoho čo vydržia stare a potom neskor na to pridete i cely dopravny podnik že aha stara karosa mali sme si ich nechať a opravovať
Reply on: Vladimír #19157:
kde sa vyuziju tie nevyuzite vozokilometre z L38?
Reply on: Solider #19148:
To som nemyslel vazne s tym miznutim samozrejme, myslel som to ironicky...ked uz sa vydam MHD, tak zrazu ich nie a nie zastihnut ?
Reply on: Martinsm #19154:
JA som upravil? Čo JA robím na Dopravnom podniku? Čo JA mám na starosti cestovné poriadky?

Cestujúci z Obrancov mieru pôjdu na Sibírsku normálne. Trolejbusom sa odvezú na stanicu a tam si prestúpia na autobusovú L8. Od soboty nebudú takmer dva mesiace jazdiť trolejbusy na Sekčov. Jednoducho niet dosť vozov na to, aby L38 mohla jazdiť na Sekčov.
Reply on: maroš 8888 #19153:
Oboje mám veľmi rád, prežil som s nimi krásne roky. Dnes však patria do múzea, na linkách už nemajú čo hľadať.
Vladimír
cez pracovne dni som mal na mysli
Vladimír
jak budu chodiť cestujúci z obrancu miru na Sibírsku keď si upravil trasu linky 38 len po železničnú stanicu
ako podla teba su tie vozidla zle?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.