Reply on: Vladimír #176:
Myslis napriklad Skodu 15TrM?
Ale ak mám povedať pravdu, v ostatnom čase som si tak zvykol na jeden bočný displej na prešovských kĺbových busoch, že keď natrafím na klbák s displejmi dvoma, doslova mi to pripadá až čudné ☺
Ale odpovedal si si sám. Vo svete (a zďaleko to nie je len Ostrava) existuje trend prideľovať čísla prímestským a mimomestským linkám a nie naopak. A už vôbec Tvoj návrh nesedí na linky, ktoré majú na jednej strane obec a na druhej sídlisko... V Prešove totiž pojem mestská a prímestská linka neexistuje.


Richard
Vladimir: Ano, ja som si vsimal Ikarus 291-ku a myslel som si, ze Majkl mysli na dvojdveraky.
Co sa tyka tych SADkarskych emtestov, najprv som si myslel, ze skutocne vidim len prichadzajuce busy, kedze velkym bolo napisane AS Presov, ale videl som aj takto stojace vozidla na stanovistiach na stanici a prave nastupovali cestujuci, tak neviem ... budem si vsimat viac.
Vladimir: Ktore vozidla budu osadene displejmi v prvej varke ? A este otazocka: Preco bola zastavka 17. novembra premenovana na Duchnovicovo namestie, ked 17. nov. je dlha a siroka a to namestie je vlastne len jedna socha a nejake dve budovy (nech sa ujo Duchnovic neurazi :))) ?