Prešovčania, viem, že to nemáte jednoduché, ale s humorom ide všetko ľahšie: nechceli by ste začať rozmýšľať o LVTD (lodná verzia trolejbusovej dopravy)? ?
Inak vás zdravím a želám, aby voda napáchala čo najmenej škôd.
Inak vás zdravím a želám, aby voda napáchala čo najmenej škôd.

Doprava je od žel.stanici stabilizovaná, nie sú zápchy
Vladimír
Prestalo pršať. Uvidíme, či sa situácia začne zlepšovať.