Automat zn. MIkomat je na TROJICI smer Poliklinika. ?
Najlepsie bude, ak sa vyhradi jedno miesto a nad nim bude napis: Tu posuchat a potom vhodit (v pripade nefunkcnosti)
Nekona sa ani Ukrajina, ani Bulharsko. Plati povodny plan a pojdem sa kuknut "len" k susedom do Ciech a mozno Madarska.

)
)
Vladimír
Samozrejme ale že:
1) je tu isté percento prípadov, kedy je chyba skutočne v automate
2) by malo byť predovšetkým záujmom výrobcu a dopravcu, aby cestujúci nemusel rozmýšľať ako mincu vhodiť, ale aby ju automat zhltol vždy. A staré Merony sú skutočne na spôsob vhadzovanie veľmi chúlostivé.
Tiež som si v iných mestách nevšimol poškriabané automaty. Asi je ten blbý zvyk skutočne len u nás. Každopádne ten nápad so šmirgľom je super nápad, ktorý rieši, že "aj substrát sa dosýta naškriabe aj automat zostane celý"
Veru, tiež nechápem, prečo montujú tie označovače tak vysoko. Mali by byť aspoň trochu nižšie.