Reply on: Toom #21980:
Tebe treba tvrdo jednu po hlave, mozno sa potom spamatas a prestanes tu obhajovat poskodzovanie cudzieho majetku. Sankcie sa platia za vynechanie spoja zavinene dopravcom. Zelam mestu vela stastia pri vyargumentovani toho, ako si poskodenie vozidiel v oplotrnom strazenom areali sposobil dopravca.
A myslím že aj ostatní chlapci sú radi že sa nám to podarilo oživiť.
dupe
Co sa dialo pred rokom? Zachytil som len mnozstvo nevypravenych spojov kvoli nedostatku vodicov.