Reply on: tbus #68703:
Áno ponúkajú rezervu chvála bohu, ale bol by som nerád, keby som na takto frekventovanej ceste kde sa bežne jazdí okolo 80km/h míňal autá na pi*čný chlp ako sa hovorí a bál sa o späťák. Dobre vieme koľko nehôd bolo pri Tescu kým tam neboli betónové paleny v strede cesty. Palackého je iná situácia práve preto, že sa tam jazdilo pomaly a bolo to iba počas výstavby.Proste BUS pruh za každú cenu je podľa mňa somarina. Keď sa vytvorí tak ako na Štúrovej a NO tak nech ale zúžovaním pruhov určite nie.
Yogi616