Konecne sa mi podarilo registrovat, aj ked som z reg. podmienok prekvapeny. Niektore polozky maju ine disk. fora ako dobrovolne (daju sa vyplnit az po registracii) a tu to je povinne.
A ako to bude s wapujucimi. Dostanu sa na forum, az ked sa zaregistruju cez internet? Lebo vcera to neslo.
jaaaaaj... Noo to by ma nenapadlo. ? Bolo mi jasne ze zlta tam je preto aby ladila,len som myslel ze pouzili nejaku cudziu (a farby mala plzenske,aj ked som na ich stranke nenasiel ziadnu NP, preto som si nebol isty ci je naozaj ich)
Balky, chcem ťa o niečo poprosiť. Neviem, či máš prístup k nejakým železničným predpisom kde sa hovorí, že vlak nedáva chodcom prednosť. Ide o to, že električka nedáva chodcom prednosť tam, kde nieje svetelná signalizácia. A električka je vlastne vlak. Riadi sa železničnými predpismi. Zase som sa zaplietol na njmúdrejšom fore do diskusie. ?
Dalo by sa tam asi všeličo iné vymyslieť, len typujem že im asi ide o to aby bus prechádzal cez Terasu a pred NN na Ondavskej sa nemá kde otočiť. A teraz som prišiel na to, že má. Na parkovisku pred medickými internátmi.
Fakt genialne vymyslena trasa... Kolko km sa takto nabehaju? Preco L60 nemohli ukoncit pre NN(na Ondavskej)?? Kvoli setreniu sa zrusili zachadzky busov na ZST (L25,L30) a tu sa nabeha denne aj niekolko km.
Cela trasa je akosi divne naplanovana. Preco nemoze bus odchadzat od NN smerom ku Kuzmanke (po Vojenskej)? Tak by to bol aspon uzavrety ring- NN (Ondavska)-Hl.posta-Moyzesova-D.umenia-D.Feju-ul.Milosrdenstva-St.nemocnica-Zelezniky-tr.SNP-NN (Ondavska).
Aj ked viac by som bral klasicku trasu NN-SN (nieco v trase byv L12)
Mas pravdu, nech je tam obrazok vozidla v realnych farbach. Alebo tam dajme Bublinku 626, ta je tiez modro-biela a Janosko by sa isto velmi potesil.. ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Yps