Keď sa skončia prázdniny, tak by som uvítal ak nejakú kyvadlovku (napr L12) po trase Sásová-Tajovského-Podlavice. Aspoň toto aby bolo, keď normálnej linky sa asi tak skoro nedočkáme. Veď kyvadlovka je tiež v praxi normálna linka, len oficiálne nie je, ale to nevadí...
Ten cesťák čo tu je, je na 95% overený, takže možno sa naň spoľahnúť. Ja som ešte potom písal nejaké menšie korekcie. Ja preto chcem štandardný CP z každej zastávky, aby som mal do zbierky
hmm asi to kyvadlo nemoze mat stanoveny CP a tak to davaju len ludom neoficialne tym co si kupuju kartu respektive program maxi jazdy.... lebo inak by to bolo aj na webe co by sme samozrejme vsetci uvidtali ale bohuzial to asi nie je mozne alebo je??? ?
Inak ten cestak co tu hodil sasovcan tak po mojej skusenosti zatial sedi aspon mne islo vsetko cim som chcel ist.
Jedine co zdrzuje premavku v tychto spojoch su dochodcovia ale s tym sa dalo ratat kedze chuddaci nevedia preco im neplati karta ked maju platit 5sk tak su hotovy lebo v ruke mali prichystanu 1sk ?
Tak dnes som tam bol a pani ma stroho odbavila s tým, že "kyvadlo nemá CP", no čo už... Poprosil by som ťa (ak máš samozrejme možnosť), či by si mi to neodfotil (príp. oskenoval) a poslal na mail schuhu@zoznam.sk Bol by som veľmi rád
Už od minulého týždňa sa nám vozový park najlepšieho dopravcu rozrástol o ďalšiu B732, konkrétne 3Z4 7721. Ale táto má exkluzívnu výbavu, bočný transparent (mimochodm má BUSEčka, nie Emtresty), čo je jednoducho neuveriteľné. Medzi ďalšie poznávacie znaky patrí zadné čelo z autobusov radu B932.
Cestujúci budú iste v dobrom spomínať, že uprednostnili "x" pred trolejbusom, lebo vodičovi 1Z2 0634 nevadilo ísť s otvoreným krídlom prvých dverí (ktoré ešte otvoril, ale už nezavrel). Aspoň vyvetral salón od výfukových plynov. ?
Ešte by som rád upozornil DPM, aby začal uvažovať o tom, či postupne nezaradí kĺbové autobusy na kyvadlo do Sásovej, lebo dnes sa už takmer všetci nezmestili z Námestia slobody do Sásovej. ?
Sledoval som to, podľa toho čo som zistil, tak som našiel 4 malé odlišnosti:
1. Spoj 16:43 (x) z Pieninskej som nevidel, takže asi nejazdí, pretože hore o 16:22 z AS je vynechaný, potom by to bolo logické.
2. Spoj 7:42 (x) z AS nejazdí (nevidel som ho), nejde ani o 8:03 z Pieninskej.
3. Mal by jazdiť aj spoj 5:33 (x) z Pieninskej, ktorý tam chýba. Ten autobus potom ide hore o 6:00 z AS.
4. Chýba tam spoj s odchodom 14:52 (x) z AS.
Podľa odpozorovaného sú tam 2 spoje navyše a naopak, 2 spoje tam chýbajú. Ale neviem vám to zaručiť na 100%.
Sasovcan, ten CP je klasický tabuľkový (t.j. z každej zastávky), alebo je tam len takýto výpis z konečných zastávok? Hneď v pondelok tam idem, dúfam, že mi dajú ?. Bol som si dobyť kredit vo štvrtok, ale nevedel som o tom.
Schuhu