Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: TeBeCe #15723:
Tiež ma to napadlo
Hmm takze ndes vodic na L55 o 13:39 odcod zo zastavky zovlenska cesta pekaren /noo isol 13:46 / asi chcel zo svojho nakladu urobit sardinky/sardinike mal dostatok/ vo vlastnom naleve tak celu cestu kuril na plne pecky ako keby bolo vonka - 40°C.
Druha moznost je ze chcel presvedcit cestujucich otom ze je este zima a preto este niesu oznacniki na zastavkach.
Reply on: TeBeCe #15732:
trolejbusy tiež boli v móde nejaké to desaťročie dozadu... 😛
Reply on: mimi #15730:
plosiny boli v mode nejake to desatrocie dozadu ?
Reply on: Papyr #15729:
No vsak v tom je ta absurdita, mozno tie ostatne rozmiestnene po BB pre nu uz nie su "stlpmi smrti". Ale nechajme to uz tak, lebo sa mi zase zvysi tlak a dostanem z toho hypertenziu(spravne som to napisal??).
info neviem presne aký počet, ale novo zakúpené B952E pre BB sú vybavené plošinov pre vozičkárov. Som zvedavý ako budú nasadené na linky.
Reply on: mirkobb #15724:
Hej, a keby to bol stlp verejneho osvetlenia, nenesuci ziadne tr vedenie, tak ten by jej nevadil?
Dnes som si stiahol zaznam z diskusie. Zajtra to dopocuvam, rozhodne to bolo zaujimave. Skoda ze som to ani teoreticky (unos lietadla) nemohol stihnut.
Nech sa na mňa páni zo SAD ZV nehnevajú, ale dokedy mienia tie DVA (slovom DVA) kusy nízkopodlažných autobusov takto DEMENTNE nasadzovať na linky??? Dnes som bol aj ja svedkom nakladania vozíčkára do toho supermoderného autobusu ZV-186BH, ktorý jazdí už od januára na linke 80. Netrvalo to síce 12 minút, ale zdržovalo a komplikovalo to teda riadne... Lenže v južnejšie položených krajoch chodí zrejme najviac vozíčkárov do priemyselných oblastí... Čo už, zvykajme si, keď trolejbus je ekologickejší ako autobus... ? ?
Reply on: horehronec #15643:
Vážený pán horehronec, vodík sa v čistej podobe sa z prírody nedá získať. Takže ako už bolo napísané potrebujete elektrinu. Takže nevidím zásadný rozdiel medzi trolejbusom a Hbusom čo sa ekológie týka.
Vodíkové autobusy sú budúcnosť, ale nie kvoli nejakej ekologickej výhode voči trbusom ale kvoli tomu, že ľudia o 30 rokov už nebudú chcieť škaredé dráty na ulici a tie spomínané "stĺpy smrti" kvoli bezpečnosti. Ale dovtedy tu prosím nevymýšľajte pakoviny za 100melónovSKK/kus. ? ? Prečo asi napr. v takom superbohatom Švajčiarsku tiež ešte drátolezy používajú?
_______________________
Inak sa tu objavovali také socialisticé myšlienky, že za situáciu v BB MHD môže neexistencia mestského DP. No... ja o tom dosť pochybujem, že mestskí zadubenci ktorí nedokážu využiť svoje právomoci na to, aby pre občanov zabezpečili zmluvným vzťahom so súkromnými spoločnosťami lepšiu MHD než na úrovni "preprava hnoja" urobia superluxusnú MHD s mestským podnikom. ?
Reply on: poslanec.sk #15715:
Pozor, audiozaznamy z diskusie o MHD boli presunute na inu adresu http://www.obcaniamestu.sk/storage/diskusia_MHD_20-4-2006_live_audiozaznam/
Reply on: mirkobb #15717:
Neda mi este na to nereagovat,ta zenska ma teda "dojala",mozno by ju bolo dobre angazovat do relacie "Aj mudry schybi",alebo niecoho podobneho..? To uz rovno mohla povedat: Pokojne iducej, nic netusiacej osadke motoroveho vozidla sa zrazu do cesty postavil "stlp smrti"... "Juuj, taku by som jej.."
Reply on: Miro #15722:
asi zahranicny zajazdovy autobus ?
Tak som si teraz pozeral tie archívne fotky a na nočnej fotke Námestia SNP ma zaujalo vozidlo, ktoré stojí ako prvé v rade pred Š 706 RTO. Nevie niekto, čo to je? Vyzerá tak krabicoidne ako 14 Tr, čo určite nie je ?
Úryvok:
"OBLIBA TROLEJBUSŮ ROSTE
Lidé podle něj mají trolejbusy rádi, a to jak cestující, tak ti ostatní. Jejich největší předností je plynulá, tichá a ekologická jízda, což se odráží i na tom, že se objevují v mnoha městech. Naposledy třeba nákup nových trolejbusů schválilo představenstvo v Mariánských Lázních. Hlavním důvodem byl právě požadavek na nehlučnost provozu v lázeňském centru města."
18.4.2006 Plzeňské noviny str. 2
Reply on: cerno #15719:
hej hej, ja som sa vybral bicyklovať a uviazol som v záveji... ? ?
Reply on: TeBeCe #15718:
jop u nas mas tolko snehu ze pluhy nestihaju zhrnat, SAD zv stale "nemoze" montovat oznacniky a cez mesto sa mozes bezkovat ?
Reply on: mirkobb #15717:
na TA3 tu nehodu jeden okolostojaci popisal tak, ze sa stala na neodhrnutej smyklavej ceste ? u nas uz davno jar, a u vas este tolko snehu mate?
Mladenci nam likviduju trolejove stlpy, tetka to okomentovala, ze su to stlpy smrti, nebude nahodou od kralika..?
www.joj.sk/archiv/?pid=3519
Reply on: poslanec.sk #15686:

v prvom rade treba podakovat OM a ludom, ktori sa zapojili do podpory t-busov ?

poslanec.sk #15713 Re: nechapem ako im to moze vsetko prejst a kde na to vobec chodia a ci ich vobec svedomie netryzni... takto verejne klamat - to je strasne, to je ako - ani prirovanie nenajdem.

to, ze oficialny list neprisiel pani Ing. Hýblovej - to je jedna vec a jedina pani prednostka ma pravo povedat, ze neprisla, lebo nebola pozvana rovnakou formou ako ostatni. ale panovi primatorovi prisiel okrem mailu aj oficialny list - nemam slov na taketo vyjadrenia. Mali by si tito ludia vstupit do svedomia. ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.