Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: mirkobb #5125:
nakoniec som si pozrel aj rakusku stranku a uvadzaju tam "Wirtschaftsminister". Vraj ho nahanali slabsim autom - Audi A8. 🙂
Reply on: PIT #5127:
"Praskni" nam,co si im napisal? Mas pravdu,negativne dosledky obmedzenia MHD,sa prejavia aj tym,ze ludia budu viac pouzivat vlastne auta,co bude dalsia rana prepchatym bystrickym uliciam,ovzdusiu,ale nejak sa do tej prace budu chciet dostat,tak este aj ti,co auta nemaju,pokupia "stare sunky",sviatocni soferi vytiahnu tiez svoje auta, a v BB bude dopravny kolaps!
Re #5128 mimi: Smolu nemam iba ja,ale vsetci,ktorym na vzhlade tohto mesta nejak zalezi!
Reply on: mirkobb #5126:
už máš smolu stavebné povolenie je už vydané. ?
Reply on: mirkobb #5117:
pán primátor už bol smutný, že sa po zastávkach vyliepajú oznamy a on za to nemôže, ale zlá vláda; čo je z časti aj pravda, keďže BB stratila znížením veľkostného koeficienta na 1,13 - pre obce 50 - 100 tis. obyvateľov (neviem, či pôvodný nebol až 1,37) pre výpočet podielu na výnose dane z príjmov 47 mil. Sk, ZV 17 mil. Sk. Akurát som pozeral nariadenie vlády SR č. 668/2004 Z. z. o rozdeľovaní výnosu dane z príjmov územnej samospráve, tak ten vzorec je celkom zložitý. Závisí napr. aj od nadmorskej výšky stredu obce (napr. pre BB je 0,99395 pri 362 m n. m.), počtu obyvateľov, žiakov, počtu obyvateľov nad 62 rokov a pod.

Poslal som v piatok mail primátorovi a poslancom MsZ, v ktorom som im vysvetlil úlohy MHD a negatívne dôsledky vyplývajúce z jej dlhoročného zanedbávania a apeloval na rozvážne jednanie + ďalšie problémy týkajúce sa nezmyselnej výstavby trolejbusov k do Kremničky a na Mládežnícku ulicu železničnej dopravy, autobusovej stanice, či autobusového prípoja k leteckej linke Praha - Sliač. Kto vie, či si z toho vezmú niečo k srdcu, či si to vôbec prečítajú pred zajtrajším zasadnutím MsZ, ktoré začína o 8:00 a budú na ňom o. i. schvaľovať rozpočet mesta na rok 2005.
Reply on: mimi #5122:
No dobre,tak ale potom im to tam nedovolim postavit! Vsak to musi mat aj nejaky mestotvorny prvok,zvlast,ked blizky Belveder sa snazili budovat s ohladom na toto,tak to teraz vyzera,ze im to tam pekne "ozdobili"! Medzi sviatkami to pojdem nafotit a uverejnim niekde v tlaci,aj s patricnym komentarom..
Reply on: Kami #5123:
Rakuski novinari,to brali asi tak: Palo ako Palo..
Kami tak nakoniec som mal dobry odhad tak 😃
mirkobb tie Lidl budovi su v kazdom meste rovnake aj v Cechach a su typizovane tak si nenavyberas. Dalsia stajna ako si to nazval bude stat v Sasovej
Viem,ze to nesuvisi s tematikou,ktorymi sa zaoberaju tieto stranky,ale otazka do fora: Ako sa Vam pozdava novy Lidl na "magazine"? Ja teda neviem,kto taketo stavby na mestskej urovni schvaluje,ale to je nieco "neskutocne"!! Ked som minule isiel od THK a zbadal som tu "opachu",na pomerne tak exponovanom mieste(rezidencna stvrt Belveder,institucie nadmestskeho vyznamu,skoly.. ),tak som si v prvom momente myslel,ze prichadzam niekde na rolnicke druzstvo,aj to nie zo strany hlavneho vchodu. Teda,budova podobna stajni na ustajnenie rozneho statku,vyparniky klimatizacie volne umiestnene na bocnej stene,no neubranim sa dojmu,ze ti "architekti" co to schvalovali asi mysleli,ze to bude stat o 2 km dalej,v areali podlavickeho druzstva..? Alebo je tu este jedna moznost,ze su taki "prezieravi",a po pripadnom odchode Lidlu odtial, uz maju viziu vyuzitelnosti uvedenej "stajne",vsak v okoli sa moze kludne past dobytok..?
Reply on: mimi #5119:
Neva. Je to on. Mimochodom Fico nie je minister. Este len chce byt,ale este trosku vyssie..
mirkobb tu rakusku stranku mi internet odmietol natiahnut
Reply on: mimi #5115:
Predbezne ano,mal by som byt na Slovensku.
Reply on: mimi #5116:
Vsak to poriadne citaj. V tom rakuskom clanku je jasne napisane,ze Palo Caky,to len slovenski novinari su voci nim zhovievavi.
Este perlicka z BB: http://www.sme.sk/clanok-1864446.html
Ja by som mu nedal nic!
Reply on: mirkobb #5112:
myslím že to bol buď Paľo Rusko, alebo Fico, čo myslíte ❓
mirkobb vyjadri sa k tej strtávke aj ty ❓
Reply on: mirkobb #5112:
chlapec este bude mat problemy, a nie len v Rakusku. Minister NESMIE sediet za volantom.
Reply on: mimi #5108:
podla mna je termin OK. Tak sme sa zvykli stretavat s Majklom.
Reply on: LUK #5110:
súhlasím, ale myslím že ten termín čosi myslím je zatiaľ najvhodneší.

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.