Reply on: Miro #2343:
Využiť by sa dala existujúca manipulačná stopa, len ju treba napojiť zo smeru od Závodia aj centra a asi dočasne zrušiť niektoré výhybky a kríženia. Otázne, či sa to dá stihnúť do zajtra?https://goo.gl/maps/pcFLFE1nJLA64YKLA
https://goo.gl/maps/mUUvo3zt8JAHD9hs8
https://goo.gl/maps/6AMhRUrE2DQeBj6D7
Miro