Reply on: Valec #8081:
bolo by dobre pouvazovat aj nad 4 a 14.Linka 14 nestiha spravit okruh za pozadovany cas,preto ako Juraj spominal,bol pridany jeden trolejbus.Riesenim by bolo:4:tak ako doteraz,len od Stur.nam. viest okolo Nemocnice
14:tak ako doteraz,len od Stef.nam. viest cez Predmestsku
Od pondelka sa po cca.2mes.zaradil do premavky klbak 234
autobusov
Valec
Tento rok by mali ísť na GO vozy 226, 229, 230 a jedna alebo obe z 231 a 232. Autobusy neviem či tiež dáke pôjdu, ale isto nie žiadny kĺbový.
Mimochodom zrejme príde k vedenia L13 na mestskom okruhu a k znovuzavedeniu školského spoja z Hájika.