Odkedy ma Zilinske forum pravo pouzivat vyhradne bratislavsky slangovy vyraz "SUBSTRAT"???!!! ?

) a mesto je tiež zhruba bez väčších zásahov. Možno nejaké TESCO, či Carrefour chýbajú, ale inak no problem.
(DPMZ asi nejaky plan siete, ako maju DPP ci Wiener Linien, nevydava, alebo ano? Dost by som sa cudoval, ved to musi byt hrozne nerentabilne...)
Už je tam.
Miro