Na zastávke Žilinská univerzita pribudol dlho žiadaný automat na CL. Ostáva len veriť, že takto v lese bude úspešne odolávať nočnému a víkendovému vandalizmu.
Aby vodič prišiel pre 12 sekúnd o prémie, to sa mi zdá prehnané.
Aj keď celá situácia prebehla asi takto: Cestujúci zmeškal spoj,
naísal sťažnosť na vodiča za predčasný odchod( to je jedno za aký čas), dopravný podnik sa ňou zaoberal a zistil skutočne predčasný odchod.
Existuje aj možnosť nepísať sťažnosť na vodiča pre predčasný odchod zo zastávky vôbec, ale prísť na tú zastávku pár minút skôr.
"Ak vetranie po zastávkach prekáža cestujúcim, majú možnosť sa sťažovať na DP." Ako keby si nepoznal SVK cestujúcich.. oni sa budú sťažovať vodičovi, že "prečo stojíme?" kto z bežných cestujúcich bude kvôli 2 min vetraniu na každej zastávke písať list alebo mail na DP?
Druhá vec ako to ide ošetriť (možnosť c), je ísť neskôr z konečnej s tým, že pri konci trasy idem presne. Nie je to úplne košér, ale napr. v Ba platí čarovná formulka, že dôvod na neskorší odchod z konečnej sa nájde vždy (už aj také že neštartuje, nešla zaradiť rýchlosť, neodbrzdilo, atď je pri tomto voz. parku relatívne bežné a pochopipteľné, príp. klasické vodič bol na WC sa dá dokázať iba ťažko) ?
Ja so žilinskými chronometrážami tiež nesúhlasím. To však neoprávňuje žiadneho vodiča jazdiť s náskokom. Ak vetranie po zastávkach prekáža cestujúcim, majú možnosť sa sťažovať na DP.
tak, tak
mas 2 moznosti: a) ides v priemere 10-20 km/h - chodis nacas ale zdrzujes dopravu
b) ides "rozumnou" rychlostou a na kazdej zastavke cakas 2-3min
To tux myslel DP tam je to možne ale na SAD-ke vodič odvôvodňuje meškanie do denn.zaznamu nad 15.min.Predčasny odchod dopadne tak ako v ZA.Z pohľadu vodiča keď viem že idem moc skoro a vedome to chcem da sa uplne jednoducho EM-ko oklamať no pri kontrole sa nato pride no neda sa to dokazať.RG keď vieš čo maš robiť oklameš tiež sice je pravda že voz musi byť v pohybe no pri bežnej kontrole sa to nezisti.
Dôkaz o tom že aj na SAD sa tresta predčasny odchod je že po sťažnosti na vodiča za predč.odchod vodič zaplatil cestujucemu taxi KNM-ZA.Takto to bolo povedane v MT.
Ja som ťa varoval. Ty si sa začal navážať do mňa osobne. Ako myslíš.
V mojich príspevkoch čítaš, čo som nenapísal, privlastňuješ si právo stanovovať, kto má právo do čoho kafrať (pričo msám kafreš úplne do všetkého, napríklad do dopravy v mestách, kde si v živote nebol.
tvoju zažratosť do jednej značky chápem a je mi ťa úprimne ľúto, že vidíš ako najlepšiu vec na trhu iba jednu vec. Ty spoza svojho stola vo svojej železničnej spoločnosti vieš určite lepšie ako tí čo sa v BA vozia denne v 18m SORke, čo to je zač ? ak sa zmôžeš iba na prenasledovanie mňa, opäť ťa môžem iba poľutovať, navyše ani nevieš čo robím ? odporúčam ti : hraj sa svojími vláčikmi, ja ti tiež do nich nekafrem, tak nekafri ty do MHD v BA, keď tu si iba tak sviatočne.
Počúvaj, ty vymastená polovica dážďovky, ak neprestaneš, tak naozaj požiadam, aby si bol zabanovaný a budem strážiť každý tvoj nový nick.
Tam bež skrutkovať Q7-čky ? !
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Mike