Výstavba nového obratiska autobusov v Bytčici mierne pokročila. Obrubníky sú už položené, pribudla betónová platňa a čoskoro by mali položiť asfaltový koberec. Pár nových fotografií z výstavby si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze:
Trolejbusy nejazdili včera (13.11.2010) preto, lebo asfaltovali časť vozovky pri železničnej stanici.
Na poslednom dni otvorených dverí v DP tiež som sa pýtal usporiadateľa prečo v ten deň nejazdili trolejbusy tak som dostal vysvetlenie že to je preto lebo sa v ten deň asfaltovala Predmestská ulica a nechceli riskovať aby sa veľké stroje dotkli trolejového vedenia. Tak jazdili autobusy.
Toto ma napadlo keď som včera videl ráno asfaltovacie stroje pri stanici a a miesto trolejbusov som videl autobusy.
Petter: Mozno ton neprejavuje..No mal som osobne stretnutie s kandidatom a ten to ma ako jednu z priorit. Kedze sa ale o MHD bezni ludia nezaujimaju takto nematen a billboardoch ?
Linka 16 v čase, keď vznikli tieto fotky, neexistovala. Linky do Turia, Porúbky, Lietavskej Lúčky, Višňového, Rosiny a Tepličky nad Váhom zanikli po tom, čo sa tieto dnes samostatné obce odtrhli od Žiliny - v roku 1993.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
toso0077